Вполне хорошая цпг за адекватные деньги, произведена в Тайване, но качество окон и хонинговки хорошее, прошла на данный момент сезон, нареканий нет, тяга отличная, ездила на Honda Dio 35ZX в режиме газ в пол на около стоковом конфиге, не скажу, что исполнение идеальное, но очень даже конкурент обычному Тайваню с полки магазина, однозначно советую, фирма очень достойная----------------------------------------------------------It is a good CPG for adequate money, made in Taiwan, but the quality of the windows and honingovki good, passed at the moment the season, no complaints, traction is excellent, went to the Honda Dio 35ZX in gas mode to the floor at about katabatic config, I will not say that the performance of perfect, but very ordinary rival Taiwan from store shelves, clearly suggest the firm is very decentPowered by Google Translator
상세 보기 유럽 지역에서 접속하신 것 같습니다.
다음에서 쇼핑하시겠습니까? webike.eu.com?



