Зеркала очень хорошее , качество супер , голубой оттенок, увеличивают . Ставятся за 5минут , ничего сложного нет . Вид потрясный у мотоцикла стал . Доставили очень быстро , за неделю . Брал твилл карбон , хотя и простое плетение думаю ничем не хуже . Единственное надо было брать штанги самые длинные , заказал но с короткими , немного уменьшился обзор из за этого . Советую .The mirrors are very good, the quality is super, the blue tint, increase. Set in 5 minutes, nothing complicated. The view was stunning from the motorcycle. Delivered very quickly, in a week. I took a carbon twill, although I think simple weaving is no worse. The only thing was to take the rods the longest, ordered but with short ones, the visibility was slightly reduced because of this. I advise.The mirrors are very good, the quality is super, the blue tint, increase. Set in 5 minutes, nothing complicated. The view was stunning from the motorcycle. Delivered very quickly, in a week. I took a carbon twill, although I think simple weaving is no worse. The only thing was to take the rods the longest, ordered but with short ones, the visibility was slightly reduced because of this. I advise.
상세 보기 유럽 지역에서 접속하신 것 같습니다.
다음에서 쇼핑하시겠습니까? webike.eu.com?


