Товар дуже гарної якості, без запаху та підходить по розміру, приємний на дотик , гарно тягнеться. Усе дуже гарно прошите, шви якісні і не топчуть , на фото добре видно.The product is very good quality, odorless and suitable in size, pleasant to the touch, stretches well. Everything is very good stitch, seams are high quality and do not trample, the photo is clearly visible.translated by Google Translator
상세 보기 유럽 지역에서 접속하신 것 같습니다.
다음에서 쇼핑하시겠습니까? webike.eu.com?



